🕰 Kukku!  Je čas si hrát!
Jsme čtyři holky z Čech a Moravy, dvě fotografky, jedna ilustrátorka a jedna copywriterka, které kromě kamarádství spojuje i fascinace dětským světem. Vždyť koho by bavilo chovat se pořád dospěle? Nás moc ne, a proto si to naše dětství pořád tak trochu prodlužujeme :-) A takhle to potom vypadá! 
Při všech těch našich tvůrčích projektech pro děti nás doprovází náš malý Kukku, neposedný kukaččí kamarád, který se zrodil pod perem naší ilustrátorky. Takže když na vás tenhle kluk znenadání někde zakuká, vězte, že nastal čas si hrát! ​​​​​​​
Příběh
Známe se přes školu, tři z nás spojilo studium v ateliérech fotografie a grafického designu na Fakultě Umění a Designu v Ústí nad Labem. A také naše veselé spolubydlení :-) Veselá byla i stáž v Belgii. Už jsme spolu tedy ledascos upekly, od studijních projektů, přes ty pracovní až po nějaký ten koláč. Právě na ten jsme jednoho dne nalákaly čtvrtou duši, Adélku, šikovnou copywriterku a překladatelku, kamarádku našeho spolužáka. 
Společně jsme se pak roku 2016 pustily do realizace nápadu, který nám už nějakou dobu dřímal v hlavě. Vytvořit hravou kuchařku pro děti. Realizace se nakonec protáhla na tři roky. Iveta mezitím vydala svou první knížku, fotografické omalovánky pro děti. A tak se rozhodla všechny naše projekty zaměřené na dětský svět spojit na jednom místě. Pod hlavičkou KUKKU. A protože nápadů je stále víc a víc a k tomu se začínáme rozrůstat, samy jsme zvědavé, co dalšího vám tu brzy představíme :-)
📷 Iveta   🖍 Lucka   📷 Štěpánka   📝 Adéla