🕰 Kukku!  Je čas si hrát!
Jsme čtyři holky z Čech a Moravy — dvě fotografky, jedna ilustrátorka a jedna copywriterka — které kromě kamarádství spojuje i fascinace dětským světem. Vždyť koho by bavilo chovat se pořád dospěle? Nás moc ne, a proto si to naše dětství pořád tak trochu prodlužujeme :-) A takhle to potom vypadá! 
Začaly jsme bez dětí, ale jak ten čas letí, tak jsme se rozrostly o tři malé slečny — teď už jsme teda pořádný dívčí gang.
Při všech těch našich tvůrčích projektech pro děti nás doprovází zatím jediný klučičí člen — náš malý Kukku, neposedný kukaččí kamarád, který se zrodil pod perem naší ilustrátorky. Takže když na vás tenhle kluk znenadání někde zakuká, vězte, že nastal čas si hrát! ​​​​​​​
Příběh
Známe se přes školu, tři z nás spojilo studium v ateliérech fotografie a grafického designu na Fakultě Umění a Designu v Ústí nad Labem. A také naše veselé spolubydlení :-) Veselá byla i stáž v Belgii. Už jsme spolu tedy ledascos upekly, od studijních projektů, přes ty pracovní, až po nějaký ten koláč. Právě na ten jsme jednoho dne nalákaly čtvrtou duši, Adélku, šikovnou copywriterku a překladatelku, kamarádku našeho spolužáka. 
Společně jsme se pak roku 2016 pustily do realizace nápadu, který nám už nějakou dobu dřímal v hlavě. Vytvořit hravou kuchařku pro děti. Realizace se nakonec protáhla na tři roky. Iveta mezitím vydala svou první knížku, fotografické omalovánky pro děti. A tak se rozhodla všechny naše projekty zaměřené na dětský svět spojit na jednom místě. Pod hlavičkou KUKKU. A protože nápadů je stále víc a víc a k tomu se začínáme rozrůstat, samy jsme zvědavé, co dalšího vám tu brzy představíme :-)
📷 Iveta   🖍 Lucka   📷 Štěpánka   📝 Adéla