14.04.2021 ✍︎ Iveta
Také vás vždycky tak zahřeje u srdíčka, když pro vás děti něco s láskou připraví? A co když je to něco dobrého? Baví vaše děti péct a vařit?
Pak by je určitě bavil náš nový KURZ PEČENÍ PRO DĚTI
v krásném Studiu Metlička 🥧
Možná totiž doma máte malé nadšené 👨‍🍳👩‍🍳 kuchaře a pekaře, kteří vám s velkou chutí v kuchyni pomáhají, nebo už pro vás zkušeně sami připravují ty největší dobroty. Třeba je v jejich začátcích inspiruje i naše hravá Kukuchařka, nebo už si hledají nové inspirace sami, kde se dá, a koukají vám při vaření a pečení neustále pod ruku. 
Pak je čas se posunout dál! Spojily jsme totiž naše síly s profíky z oboru, abychom dětem přinesly zážitek z opravdického kuchařského studia, ve kterém se setkají s dalšími nadšenými kuchaři a pekaři.​​​​​​​​​​​​​​
Děti se můžou těšit na zábavně strávené odpoledne se sympatickou cukrářkou Lucií v jejím krásném profi kuchařském studiu v Praze na Letné, které je celé uzpůsobené právě malým kuchařům. 
Kurz je zakončený s námi autorkami knížky, kdy dětem ukážeme, jak si čerstvě upečenou dobrotu na talíři naaranžovat a lákavě nafotografovat 📸  Tak, aby se na ni rodičům sbíhaly sliny 😋 To pro případ, že by celé své dílo na místě snědli a nezvládli vám nechat ani kousek na ochutnání domů 😆 
​​​​​​​
Ukázka z minikurzu fotografování pro Agátku:
Už se těšíte, co se děti v kurzu naučí?
Přihlášku naleznete na stránkách Studia Metlička:
My se těšíme moc!