webová prezentace www.beebi.czfotografické medailonky chův
(děti dokreslily, co má která chůva ráda)obrázkové menu pro web od Kubíčkatýmové fotografie
A jak vznikal malý beebi pro Janu Jež? 
Nejdříve jsme pro něj museli nalézt to správné pojmenování. Takové, které jej jasně a jednoznačně vystihne. Výběr padl na slovo beebi [bébi], to pochází z estonštiny a představuje malé dítě. Zní měkce a roztomile, ale ne dětinsky ani zdrobněle. Může tak směle oslovit rodiče, kteří vědí, co pro své děti chtějí.
Malému beebi jsme chtěli vtisknout podobu, která osloví i samotné děti. Jeho symbolem se tak stal malý tučňáček. Přesněji řečeno mládě tučňáka císařského, o jehož vývoj rodiče starostlivě pečují od vajíčka až po jeho dospívání. Pro vytvoření loga tučňáčka jsme pečlivě studovali nejen anatomii, ale také celý život tučňáků císařských (doporučujeme shlédnout kouzelný dokument Putování tučňáků, režisér Luc Jacquet, 2005 – a hnedle pochopíte, proč jsme se do tučňáků všichni tak bláznivě zamilovali).
Když se pak tučňáček beebi vylíhnul, museli jsme o tom dát všem vědět! Přizvali jsme si na pomoc děti a ty nám jej nakreslily na naši ohromnou tabuli. Svého nového kamaráda si rázem oblíbily (srdíčko na čele opravdu nebylo v našem návrhu :-) ). Pak jsme je s ním zachytili na fotoaparát a obrázky pustili do světa. Na dobrou noc jsme přidali i krátký Příběh o malém beebi, který si můžete s dětmi přečíst. 
Jen se na něj podívejte! Také teď milujete tučňáky?

fotografie pro webVánoce: chůvy zdobí perníkové tučňáčky jako dárek pro rodiny, ve kterých hlídajíkalendář a PF 2017vizitky


více včetně backstage fotografií
naleznete na www.beebi.cz